Нема на залиха

Кукла Eма, 32cm – Kaloo

1,890.00ден

Нема на залиха

SKU: 4895029620836 Категорија

Опис

Ема e шармантна во нејзиниот розов фустан. Прекрасна и неодолива, таа набрзо ќе му стане незаменлив придружник на вашето девојче. Сите материјали се внимателно избрани за да овозможат лесно одржување.

Одржување: Може да се пере во машина, одвоено и без додатоци како што се омекнувачи, отстранувачи на дамки и сл. / Може да се суши во машина, на ниска температура.
Возраст: 0+
Материјал: 100 % полиестер
Димензии: 32cm