На попуст!
На залиха

Маче и Носач Pink – Vtech

2,150.00ден

побрзајте и искористете го попустот
0 денови
00 часови
00 минути
00 секунди

Опис

Кутијата за Маче, содржи неодоливо меко плишано маче. Со кутијата може да се понесе мачето било каде. Со притискање на копчињата на кутијата може да се учат бројките од 1-4, формите и други објекти. Содржи мало топче, 7 песнички и 20 мелодии.
Состав: пластика и електронски компоненти. Користи 2 батерии ААА од 1.5 В