Нема на залиха

Лисицата Алис – Lilliputiens

4,340.00ден

Нема на залиха

SKU: 5414834832037 Категории ,

Опис

Кој може да ѝ одолее на Алис, извонредно големата лисица која сака да се гушка? Нејзините прекрасни бои ќе ја разубават детската соба.

Состав: 100% полиестер
Одржување: се пере во машина на 30°C
Димензии: 82 cm

Нудејќи многу изненадувачки авантури и чисто задоволство, неодоливите колекции на Lilliputiens ги воодушевуваат срцата и на децата и на возрасните!
Заедничкото откривање на шарениот и стимулирачки свет на Lilliputiens е драгоцен момент помеѓу детето и родителот, кој создава спомени кои ќе останат врежани во текот на целиот живот.

Вие исто така би сакале…