На залиха во главен магацин

Ќебе со играчка човече црвено кутија – Jungle

990.00ден

SKU: 31000318 Категории: ,

Опис

Новогодишна играчка човече и топло ќебенце црвено

Димензии на ќебе: 90 х 75 cm