На попуст!
На залиха во главен магацин

Лизгалка Iris Pink 191cm – Moni Garden

6,290.00ден

SKU: 1556 / 066180503 Категории , ,

Опис

Детската лизгалка со кош Iris во розова боја, на Вашето дете ќе му даде многу часови поминати во забавни игри.
Лизгалката располага со функционални и удобни за качување скалила со нелизгачки слој.
Повеќебоен дизајн со странични панели во форма на мече.
Максимална тежина : 40 кг.
Возраст: 3-6 години.
Должина на лизгалката 158см, целосна странична заштита.
191x45x87 см.

Вие исто така би сакале…