На залиха во главен магацин

Лизгалка Barbie – Dolu

2,860.00ден

SKU: 1607 Категорија

Опис

За возраст: од 2 години
Димензии: 70x111x147cm
Можност за употреба дома и надвор
Лесна инсталација
Трајна и безбедна
Ергономски дизајн
Суровина погодна за здравјето на децата без канцерогени материи