На попуст!
На залиха во главен магацин

Лизгалка Slide Rocco 185cm Pink – Moni Garden

6,950.00ден

SKU: 0661802103 Категории: ,

Опис

Детската лизгалка “ROCCO“ со страничен кош во розева боја, му нуди на Вашето дете многу часови поминати во забавни игри.
Лизгалката располага со функционални, удобни за качување скалила со нелизгачки слој и можност за регулирање на висината, во повеќебоен дизајн.
“ROCCO“ е идеален подарок за сите мали палавковци од 3 до 6 годишна возраст, со максимална тежина од 40кг.
Должина на лизгалката 172 см.
185x102x72 см.

Може да ви се допаѓа и…