На залиха во главен магацин

Lotus Evija- Lego

1,890.00ден

Опис

Љубителите на коли ќе уживаат во составувањето на оваа мини верзија на Лотус Евија.
Соодветно за деца над 8 години.
Сетот содржи 247 парчиња.