Нема на залиха

Лулашка Faro Italia

990.00ден

Нема на залиха

SKU: 102155 Категории ,

Опис

Faro Toys е носител на италијанската традиција за играчки од 1945 година, гаранција за квалитет со 70 годишна традиција.