На попуст!
Нема на залиха

Лулашка Single Master

2,890.00ден

Нема на залиха

Опис

Исклучително издржлива и стабилна лулашка за супер забава на Вашите најмили. Производот е дизајниран во согласност со безбедносните стандарди на ЕУ. Металната рамка е дизајнирана да трае на отворено.

Максимална тежина до 45кг.

Лулашката е наменета за деца над 3  до 10 години