На залиха во главен магацин

Лулашка Four Seats – Master

9,490.00ден

Опис

Омилената забава и активност во двор за сите деца. Издржлива и стабилна лулашка за супер забава на Вашите најмили. Производот е дизајниран во согласност со безбедносните стандарди на ЕУ. Металната рамка е дизајнирана да трае на отворено. Во сетот има дополнителни шипки кои што може да се стават во земја или бетон за фиксирање на лулашката.

Голема лулашка на која истовремено може да се забавуваат 4 деца.

Максимална дозволена тежина по седиште е 40кг, се препорачува за деца од 3 до 10 години.

Вие исто така би сакале…