Нема на залиха

Лулашка со метална рамка од 18 месеци- DOLU

3,480.00ден

Нема на залиха

SKU: 3009 Категорија

Опис

Возраст 18 месеци +

Димензии: 85 x 115 x 118 cm

Сигурносни појаси

Безбедна до 100кг