На попуст!
Нема на залиха

Масичка Фонтана 3 во 1 Unicorn – Dolu

3,290.00ден

Нема на залиха

Опис

Погодна за деца на возраст од 24 месеци и повеќе
Лесна инсталација
Висина: 77 см
Должина: 98 см
Ширина: 98 см