Нема на залиха

Мека Играчка Облечи Ја Жирафата Зиа – Lilliputiens

2,590.00ден

Нема на залиха

SKU: 5414834831351 Категорија:

Опис

Жирафата Зиа многу сака да се дотерува. Помогнете ѝ да ја откопча јакната со патент, вежбајте како да го закопчате ременот и врзете ги панделките на нејзините чорапи. Ушите на Зиа се вклопуваат низ дупките на капата.
Ја стимулира фината моторика и е почетна средба со облекувањето и соблекувањето.

Димензии: 47x15x12 cm
Одржување: Може да се пере во машина на 30°.
Материјал: полиестер

Нудејќи многу изненадувачки авантури и чисто задоволство, неодоливите колекции на Lilliputiens ги воодушевуваат срцата и на децата и на возрасните!
Заедничкото откривање на шарениот и стимулирачки свет на Lilliputiens е драгоцен момент помеѓу детето и родителот, кој создава спомени кои ќе останат врежани во текот на целиот живот.