На залиха во главен магацин

Мека Играчка Со Активности Еднорогот Луиз – Lilliputiens

2,290.00ден

Опис

Овoj прекрасен еднорог е направен од различни материјали и текстури. Има еластични додатоци, прстени, огледало, шушкави звуци, други звучни ефекти и тропалка.

Ќе биде вистински извор на откритија за малите дечиња и неразделен другар.
Го поттикнува развојот на следните вештини:

Помага во развојот на видот, моторичките вештини, слухот и фантазијата.

Димензии: 42x15cm
Соодветна за возраст: 9 месеци и понатаму
Материјал: 100% полиестер.
Одржување: Може да се пере во машина на 30°C.

Нудејќи многу изненадувачки авантури и чисто задоволство, неодоливите колекции на Lilliputiens ги воодушевуваат срцата и на децата и на возрасните!
Заедничкото откривање на шарениот и стимулирачки свет на Lilliputiens е драгоцен момент помеѓу детето и родителот, кој создава спомени кои ќе останат врежани во текот на целиот живот.

Вие исто така би сакале…