На попуст!
Нема на залиха

Воз ABC Adventure – Chicco

2,390.00ден

Нема на залиха

Опис

Воз ABC Adventure – Chicco
Овој воз од Chicсo не е само забавна играчка, туку истотака и едукативна.
Возот патува по шините и свири различни звуци и мелодии. Двојазична играчка (Англиски и Италијански) која го подучува вашето дете секакви нешта за различните животни кои се во комплет со возот.
Истотака пее песни за азбуката и броевите. Ова патување ќе му овозможи на детето часови играње и учење преку забава!Спецификација:
Пол: Унисекс
Боја на шините: жолта
Боја на додатоците: разнобојни
Материјал: пластика
Јазик: Англиски и Италијански
Димензии: 62 х 75см
Батерии: 2 х АА батерии(вклучени)
Возраст: 1г+Елементи:
1 локомотива
1 вагон
1 пруга
1 железничка станица
1 сет од 6 животни
1 сет од живеалишта за животните