На попуст!
На залиха во главен магацин

Носорогот Мариус -Lilliputiens

3,690.00ден

Опис

Кој може да му одолее на Мариус, извонредно големиот носорог кој сака да се гушка? Неговите прекрасни бои ќе ја разубават детската соба.

Состав: 100% полиестер.
Одржување: се пере во машина на 30°C
Димензии: 90 cm

Нудејќи многу изненадувачки авантури и чисто задоволство, неодоливите колекции на Lilliputiens ги воодушевуваат срцата и на децата и на возрасните!
Заедничкото откривање на шарениот и стимулирачки свет на Lilliputiens е драгоцен момент помеѓу детето и родителот, кој создава спомени кои ќе останат врежани во текот на целиот живот.