Нема на залиха

Метална количка од 1 година – Goki

6,900.00ден

Нема на залиха

SKU: 4013594141611 Категории ,

Опис

За возраст: над 1 година.
Димензии: 75 x 24.5 x 34.5 cm
Материјал: Метал/Пластика

Метална количка со висок квалитет. Ги подобрува моторичките вештини кај децата и ја задоволува потребата од движење.
Соодветно за деца над 1 година.
Издржува тежина од 25 кг
Производство: Германија