Нема на залиха

Метална количка Susibelle од 1 година- Goki

6,900.00ден

Нема на залиха

SKU: 4013594538336 Категории ,

Опис

За возраст: од 1 година
Димензии: 73.5 x 35 x 40 cm
Материјал: метал/пластика

Метална количка со висок квалитет. Ги подобрува моторичките вештини кај децата и ја задоволува потребата од движење.
Соодветно за деца над 1 година.
Издржува тежина од 25 кг.
Производство: Германија