На залиха во главен магацин

MINI JCW Баги Red Bull – Happy People

2,690.00ден

Опис

Возење во сите правци
Амортизери на тркала
Опсег на далечински управувач: до 20 m
Размер на возилото 1:16
Работна фреквенција 2,4 Gz
Потребни се 4 АА батерии
Соодветно за деца над 6 години.

Вие исто така би сакале…