На залиха во главен магацин

Не лути се човече Ludo -Viga

1,290.00ден

Опис

Класична игра на Лудо за 2 до 4 играчи. Отворете ја дрвената кутија и превртете ја за да направите убава даска. Доаѓа со 16 дрвени жетони (4 парчиња. секое од 4 животни) и 4 коцки. Уживајте во забавата играјќи со вашите пријатели од семејството. Ја поттикнува креативноста и вештините за координација на рака-око.

 

Димензиите на производот се 26 x 26 x 5,5 сантиметри.