На залиха во главен магацин

Проодувалка Mercedes Benz GL63 AMG – Chipolino

4,990.00ден

Опис

Погоден за деца над 18 месеци со тежина до 20 килограми.
Лесна за управување и маневрирање, детето седи на количката и се бутка со ноџињата.
МП3 плеер со одлични песни, приказни и мелодии, кои му помагаат на детето да учи додека се забавува.
Влез за ЅD картичка, за UЅB и за AUX.
Песните се менуваат преку воланот.
Светла на тркалата, на фаровите и на шал таблата.
Батерија на полнење, 6V 4.5Ah.
Батеријата се полни од 8-10 часа; време на работа 1-2 часа
Потпирач за грб за дополнителна удобност за детето
Димензии, cm: 66,7 * 28,6 * 38,6 cm

Може да ви се допаѓа и…