Нема на залиха

Ранец Ананас – Сина

690.00ден

Нема на залиха

SKU: 31522-2 Категорија

Опис

• Ранче во облик на ананас за основните потреби на најмалечките каде и да појдете.
• Димензии на пакувањето: 27x29x10cm.