Нема на залиха

Ранец Крокодилче – Розев

690.00ден

Нема на залиха

SKU: 31519 Категорија

Опис

• Идеален порадок за возбудените првачиња со интересен естетски изглед и практично за основните потреби.
• Димензии на пакувањето: 27x30x10cm.