Нема на залиха

Ранец Слонче – Син

690.00ден

Нема на залиха

SKU: 31521-2 Категорија:

Опис

• Ранец во облик на слонче погоден за основните потреби за вас и вашето дете каде и да појдете.
• Димензии на пакувањето: 27x28x9cm.

Може да ви се допаѓа и…