На залиха

Ранец Слонче – Зелен

690.00ден

SKU: 31521 Категорија:

Опис

• Ранец во облик на слонче погоден за основните потреби за вас и вашето дете каде и да појдете.
• Димензии на пакувањето: 27x28x9cm.

Може да ви се допаѓа и…