На залиха

Ранец Тигар – Портокалов

690.00ден

SKU: 31520-2 Категорија:

Опис

• Ранец во облик на тигарче погоден за основните потреби за вас и вашето дете каде и да појдете.
• Димензии на пакувањето: 24x27x12cm.

Може да ви се допаѓа и…