На попуст!
На залиха

Релаксатор Boutique Collection – Bright Starts

7,640.00ден

побрзајте и искористете го попустот
0 денови
00 часови
00 минути
00 секунди
SKU: 11023 Категории: ,

Опис

Дизајнирано според потребите на родителите. Ingenuity™ го дизајнираше релаксаторот Boutique Series Swing ‘n Go Portable Swing™ со врвни, луксузни ткаенини што се пријатни, колку што се практични. Неверојатно меки ткаенини.
Делукс кадифени ткаенини со отстранлив потпирач за главата.
5 брзини на лулање, 8 мелодии и 3 звуци на природата.
Технологијата TrueSpeed значи дека омилената брзина на бебето ќе остане постојана, дури и кога бебето станува поголемо.
WhisperQuiet ™ технологија за практично бесшумно искуство.
Специјална Hybridrive Technology ™ со која батериите траат 3 пати подолго.
До 9 кг тежина.