На попуст!
Нема на залиха

Релаксатор Comfort 2 Go Portable Swing – Cuddle Lamb – Bright Starts

5,510.00ден

Нема на залиха

Опис

Носете безбеден релаксатор за бебе каде и да одите.
6 брзини на лулање, 3 тајмер подесувања, 12 смирувачки мелодии.
Перниче за поддршка кое може да се отстрани.
Отстранлив бар со играчка која го забавува бебето.

Овозможете удобност со релаксаторот Comfort 2 Go Portable Swing од Ingenuity. Овој мини релаксатор за бебиња е мал по големина, но голем според карактеристиките. Смирете го новороденчето со автоматско нишање, 12 смирувачки мелодии, 2 позиции на лежиштето и 3 подесувања на тајмер: 30, 45 и 60 минути. Компактниот дизајн со опција за лесно склопување го прави релаксаторот идеален за патување или едноставно да се пренесува низ куќата. Подвижните потпорни перничиња за ножињата и страничната поддршка обезбедуваат оптимална удобност за Вашето новороденче. Можете да одмарате знаејќи дека бебето е безбедно благодарение на прилагодливите безбедносни појаси со 5 точки на отпор. Кога бебето е опуштено, можете и лесно да дишите. Препорачана возраст од 0 до 9 месеци.