На залиха во главен магацин

Риба клацкалка Сина – Pilsan

4,440.00ден

SKU: 2592 / 06151-2 Категории ,

Опис

За возраст: од 3 години
Димензии: H 87 cm W 34 cm L 103 cm
Максимална носивост 25 кг
Погодно е за дома и надвор
Стилски изглед и ергономски дизајн
Суровина што не содржи канцерогени материи и е погодна за здравјето на децата