На попуст!
На залиха

Седиште Marshal Black 0-36 kg Cangaroo

5,910.00ден

побрзајте и искористете го попустот
0 денови
00 часови
00 минути
00 секунди

Опис

Детско седиште за автомобил за група 0/1/2/3 (0-36 кг).
5 безбедносни точки.

Прилагодлив наслон за глава.
Двоен систем за заштита од страна и удобно перниче која се отстранува.