Нема на залиха

Седиште За Автомобил Trono Carbon – Chipolino

2,990.00ден

Нема на залиха

Опис

Седиштето за автомобил е погодно за деца со тежина од 22 кг до 36 кг;
Инсталација на автомобилско седиште до возило со ISOFIX конектори;
Обезбедува одлична заштита и удобност за време на патувањето;
Удобен и отстранлив потпирач за грб;
Просторно седиште со ергономски дизајн;
Удобни потпирачи за раце;
Тапацирот се отстранува и се мие;
ECE R44 / 04 одобрен и сертифициран – група III (22-36 кг).