На попуст!
Нема на залиха

Сет Спа Педикир – Barbie

2,310.00ден

Нема на залиха

Опис

Барби го знае најдобриот начин како да се грижи за себе! Сетот за играње Barbie Mani-Pedi Spa содржи кукла, кученце, столче во стилот на салонот, спа центар за стапала, столче за педикир, 2 пакувања пудра и додатоци за играње мани-педикир!
Едноставно седнете ја Барби на столот и ставете ги нејзините стапала во бањата за нозе; нејзините колена дури и се свиткуваат за пореална игра. Наполнете го со вода, додадете 1 од пакувањата со пудра и гледајте како се пени како вистински спа центар за нозе! Потоа исушете ги стапалата на Барби со крпа и употребете сунѓер и ладна вода за да ја смените бојата на нејзините нокти на рацете и нозете. Уживајте во резултатите како спа секој пат!
Додатоци на тема спа, како што се шишиња со лак и лосион, придонесуваат за забавата со раскажување приказни. Кученцето на Барби може да седи на клупата. Барби носи фустан со графички цветен принт и флип-апостолки за да не и се уништи педикирот! Колената што се свиткуваат овозможуваат секакви приказни за релаксација во овој спа сет за игра. Децата можат да користат и други велнес кукли Барби, за да ја истражат грижата за себе и да ги прошират можностите за играње!
Боите и украсите може да варираат.