На попуст!
Нема на залиха

Сложувалка – Змејови – Janod

790.00ден

Нема на залиха

Опис

За возраст: 5-8 години
Димензии: 50 x 40 x 0.2 cm
Материјал: Картон/Cardboard

Сложувалка со змејови. Содржи 54 парчиња и постер.