Нема на залиха

Спирала Со Активности Лисица – Infantino

1,490.00ден

Нема на залиха

SKU: 1969/ 216287 Категории ,

Опис

Оваа играчка за автомобилско седиште или пак за количка се одликува со спирален дизајн.Направена е од кадифена ткаенина што лесно се обвиткува околу рачката на кое било седиште и истата може да се стави и на безбедносната пречка од количката. Има три висечки играчки за да ја долови имагинацијата и вниманието на бебето додека е во движење. Со разновидни различни бои, текстури и форми за гледање и допирање, оваа спирална играчка за автомобилско седиште ќе поттикне дофат, удирање, грабање и сензорна игра.

Предложена возраст: 0 месеци+
Без БПА