На залиха во главен магацин

Спортска Масичка 7 Во 1

1,190.00ден

Опис

Масичката доаѓа со дел за играње билјард, за баскет, за куглање, за голф, за фудбал, за хокеј и за карлинг.
Возраст: 3+