На попуст!
Нема на залиха

Столче за Хранење Bueno Pink – Moni

4,390.00ден

Нема на залиха

SKU: 2830 / 066HCY01603 Категории ,

Опис

Со столчето за хранење Bueno јадењето станува вистинско задоволство не само за детето, туку и за родителот.
Шесте нивоа на висина овозможуваат индивидуален избор според потребите на вашиот дом.
Столот се преклопува во две движења до компактни димензии, а со помош на рачките и четирите тркала можете без напор да го носите до саканото место.
Потпирачот за грб може да се постави на 5 позиции според вашите преференции.
Потпирачот за нозе има 3 агли за избор. Системот за безбедност со 5 точки со прилагодливи ремени и послужавникот за хранење со 3 позиции Ви овозможуваат да создадете удобност за детето.

Големина: 74x55x106 cm

Големина на пакувањето: 23x54x68 cm

Тежина kg: 8,8

Максимална тежина kg: 15

Возраст: 0 – 36 месеци

Потпирач за нозе: 3 позиции

Број на нивоа на висина: 6