Нема на залиха

Столче за хранење – Creamy Brown – Kikka Boo

3,590.00ден

Нема на залиха

Опис

• Двоен послужавник со држач за чаша.
• Може да се монтира во мало столче за хранење.
• Самата хранилка може да се направи и во бустер храника.
• Наменета за дечиња од 6 – 36 месеци