На попуст!
Нема на залиха

Столче за Хранење – Dolu

1,590.00ден

Нема на залиха

Опис

Погоден за деца од 6 месеци па нагоре.
Димензии 91 х 63 х 55 см.
Има сигурносен појас.
Послужавникот може лесно да се отстрани.