Нема на залиха

Столче за хранење – Toto mini

1,990.00ден

Нема на залиха

Опис

Достапни бои:  Црвена/Лубеница; Розево/Срциња

Toto е стабилна и удобна хранилка за деца. Ги има сите неопходни потреби сто треба да ги има една хранилка и тоа со одлична цена. Столчето е лесно за одржување на хигиената благодарение на послужавникот кој е направен од PVC. Седиштето е меко и широко што на децата ќе им биде удобно во него да јадат или играат.
• Хранилка наменета за дечиња кои самостојно седат, со максимална тежина до 15 кг.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• Лесна конструкција за склопување, складирање и транспорт.
• Материјал кој е лесен за одржување.