Нема на залиха

Точак Balance Bike Bart Air Pink Violet – Lionelo

6,990.00ден

Нема на залиха

SKU: 5903771702058 Категории ,

Опис

Балансерот Bike Bart доаѓа со пневматски 12 инчни гуми.
Воланот и седиштето се приспособуваат зависно од потребите на детето.
Благодарение на нелизгачките подлоги на рачките на воланот децата можат полесно да го маневрираат.
Соодветно за деца од 2 до 6 години.

Вие исто така би сакале…