На попуст!
Нема на залиха

Трицикл Rito Plus S380-8 Green Blue Link Brake – QPlay

6,490.00ден

Нема на залиха

Опис

Прилагодлива телескопска рачка за управување и длабока прилагодлива тенда.
Безбедносни појаси со повеќе функции
Удобно седиште со потпирач за грб кој се подесува
Безбедносен појас со пет точки на отпор и удобно перниче на седиштето
25 см и 20 см EVA тркала
ON/OFF копче за ослободување на предно тркало
Нелизгачки педали
Потпирач за нозе
Практична торбичка поставена на рачката, за чување на некои лични работи.
Дополнителна мрежеста вреќа на задната корпа, во која ќе може да ставите некоја од омилените играчки на вашето дете.
Наменет за дечиња на возраст од 12 месеци до 36 месеци.