Нема на залиха

Тротинет Go Up Deluxе 3 In 1 Lime Green – Globber

6,870.00ден

Нема на залиха

SKU: 648-106 Категории , ,

Опис

Лесно склопување и трансформирање на тротинетот за мали деца со седиште во сите 3 режими: возење, возење велосипед и тротинет, благодарение на нашиот дизајн 100% без алати. Трансформирајте го тротинетот со седиште во сите режими со едноставно притискање на копчиња. GO • UP DELUXE PLAY е исто така тротинетот со преклопување, доаѓа со нашиот патентиран систем за преклопување со копче, за безбеден и лесен начин за чување на производот кога сте во режим на скутер.
Детски тротинет со прилагодливо седиште за возење и режим на возење велосипед. Мекото, удобно и екстра широко TPR седиште се прилагодува на 3 висини, што е лесно прилагодливо со копчето без алат на страна, се движи нагоре и назад истовремено за дополнителна удобност. GO•UP DELUXE PLAY за дечиња со седиште е исто така прилагодлив детски тротинет со 4-висини на рачките.
GO • UP DELUXE PLAY е нашиот тротинет со 3 светлечки тркала за мали деца, кој доаѓа со ексклузивна, вградена сирена и модул за осветлување за режим на возење и баланс велосипед. Вашето дете може да ужива во сензорни возења со 6 -те достапни звуци на сирената.

Препорачлива возраст: од 15 – 36 месеци до 20 кг на режимот за седење, за режим тротинет од 3+ години до 50 кг максимална издржливост