Нема на залиха

Велосипед – Баланс – WOODY BLUE BYOX

3,690.00ден

Нема на залиха

SKU: 0662202302 Категории ,

Опис

Висококвалитетна дрвена рамка од брзорастечки обновлива бреза
Нетоксична водена боја
Идеален за прошетки, овој баланс велосипед им помага на децата да го развијат и подобрат чувството за рамнотежа и координација. Ќе бидат во можност да ги имитираат постарите деца и полесно да научат како да возат велосипед без помошни тркала. Седиштето се прилагодува според висината како што детето расте.