Нема на залиха

Зајак „Престиж“ 55cm – Kaloo

3,090.00ден

Нема на залиха

SKU: 4895029635397 Категорија

Опис

55 cm големо зајаче со свиленкасто меко и мазно крзно и елегантна сива боја. Неговата исклучителна големина гарантира навистина големи прегратки. Доаѓа со приврзок на којшто можете да ги напишете вашите топли желби и да го исполните вашиот подарок со чувства.

Материјал: 100 % полиестер
Одржување: Може да се пере во машина, одвоено и без додатоци како што се омекнувачи, отстранувачи на дамки и сл. / Може да се суши во машина, на ниска температура.
Димензии: 55cm