Нема на залиха

Анатомска када за капење Delta (93.5 cm) mocca – Chipolino

1,990.00ден

Нема на залиха

SKU: VKDE00201MO Категории: ,

Опис

Оваа када за капење за бебиња е погодна за новороденчиња и деца до 3 години;
Анатомска форма – за бебиња до 6 месеци и над 6 месеци;
Подлога против лизгање на дното на кадата за капење;
Две нивоа за сапуница – погодно вградени во кадата за капење;
Лесно се цеди користената вода – само извлечете го приклучокот;
Капачиња против лизгање на ногарките на кадата за дополнителна безбедност;
Произведена во согласност со Директивата 2001/95 / EC и европскиот стандард EN 17072: 2018.