На залиха во главен магацин

Автомобил на Акумулатор Audi RS Q8 Бел

16,990.00ден

Опис

Соодветно за деца од 3-8 години, издржливост до 25 килограми.
Автомобилот може да го контролира родителот или може да го вози самостојно детето;
Батерија: 1 12V, 7AH;
Мотори: 2*35W;
Брзина на автомобилот: 3 km/h.;
Време на полнење на батеријата: 8-12 часа;
Удобно седиште со прекривка од еко кожа;
Појас за безбедност;
Музички и светлосни функции;
Предни и задни светла;
Музика, светло, MP3/USB/ приклучок;
Прилагодлив волумен;
Амортизери на тркалата;
Меки EVA тркала;
Далечински управувач – користи 2 батерии со големина ААА (LR3)/1,5V;
Фреквенција на далечинскиот управувач: 2,4 GHz;
Играчката е произведена во согласност со сите важечки европски безбедносни стандарди и директиви.

Вие исто така би сакале…