На попуст!
Нема на залиха

Автомобил на акумулатор G63 Mercedes Benz AMG Black

17,990.00ден

Нема на залиха

Опис

Оваа играчка е погодна за деца на возраст од 3-6 години и со тежина до 25 кг.;
Може да се користи на два начина – автомобилот може да го контролира родителот или може да го вози самостојно детето;
Батерија: 1 12V, 4,5AH;
Мотори: 2*25W;
Брзина на автомобилот: 2,5-4,5 km/h.;
Време на полнење на батеријата: 8-12 часа;
Осигурувач: 1*10А;
Две врати што се отвораат;
Појас за безбедност;
Кожна покривка за седиште;
Музички и светлосни функции;
Предни светла – може да се исклучат;
Мек старт, две брзини на рачен режим, три брзини во режим R/C;
USB, USB/TF картичка, MP3 плеер (Bluetooth);
Прилагодлив волумен;
Рачка за носење;
Амортизација на задните тркала;
Меки EVA тркала;
Далечински управувач – користи 2 батерии со големина ААА (LR3)/1,5V (се продава посебно);
Фреквенција на далечинскиот управувач: 2,4 GHz;
Играчката е произведена во согласност со сите важечки европски безбедносни стандарди и директиви.

Вие исто така би сакале…