Нема на залиха

Автомобил на Акумулатор Lamborghini Huracan Жолт

18,990.00ден

Нема на залиха

Опис

Соодветно за деца од 3-8 години, издржливост до 30 килограми.
Автомобилот може да го контролира родителот или може да го вози самостојно детето;
Батерија: 1 12V, 4,5AH;
Мотори: 2*25W;
Брзина на автомобилот: 3 km/h.;
Време на полнење на батеријата: 8-12 часа;
Двете врати се отвараат;
Удобно седиште со прекривка од еко кожа;
Појас за безбедност;
Музички и светлосни функции;
Предни и задни светла;
Музика, светло, MP3/USB/ приклучок;
Bluetooth функција;
FM радио;
Прилагодлив волумен;
Амортизери на тркалата;
Меки EVA тркала;
Далечински управувач – користи 2 батерии со големина ААА (LR3)/1,5V;
Фреквенција на далечинскиот управувач: 2,4 GHz;
Играчката е произведена во согласност со сите важечки европски безбедносни стандарди и директиви.

Димензии:
Д 120 см/ Ш 64 см/ В 47 см

Тежина: 12,90 кг.

Вие исто така би сакале…