На попуст!
Нема на залиха

Автомобил на акумулатор во M5X RD500 Red – Moni

15,190.00ден

Нема на залиха

Опис

За деца на возраст од 3 до 6 години со тежина до 30 кг.
Безбеден систем: појас на половината.
Дополнителни делови: MP4 плеер • Кожно седиште • Врати кои се отвараат • Металик
Функции: Светла • Музичка функција • Свирка • MP3 излез
Гуми: синтетички EVA
Родителска контрола: далечински управувач од 2.4GHz
Начин на движење: Електричен
Број на места: 1
Број на брзини: 2
Батерија на полнење: 12V10Ah
Максимална брзина: 6 км на час.
Материјал: метал + полипропилен.